Home Home construction Композитний алюміній: переваги та використання

Композитний алюміній: переваги та використання

by buma888

Будівельні та промислові технології безперервно розвиваються, викликають появу нових матеріалів. Одним із них став композитний алюміній. Вироби з нього широко застосовуються як обробка будівель, для виготовлення деталей машин, або при створенні рекламних конструкцій. Для різноманітних робіт пропонується замовити панелі на /products/alyuminiyevi-kompozitni-paneli .

Переваги

Сам матеріал є поєднанням алюмінієвих листів та включення між ними полімерного наповнювача з поліуретану, полістиролу, поліпропілену. Також можуть додаватись різні присадки, що збільшують пожежну безпеку виробів, шумову або теплову ізоляцію.

Завдяки основі з легкого металу алюмінієві панелі є поєднанням міцності та невеликої маси виробів. Вони не навантажують несучі конструкції та фундаменти споруд, можуть застосовуватися всередині та зовні будівель. Ці деталі добре підходять для облицювання стін і фасадів завдяки різноманітній формі, можливості фарбування поверхні або створення на ній рифлення.

Використовуючи композитний алюміній, можна бути впевненим у його тривалій службі. Матеріал не піддається дії вологи, перепаду температур, корозії, ультрафіолетовому випромінюванню. На ньому не заводиться пліснява.

Матеріал добре піддається обробці, зокрема обробці. З нього можна створювати різноманітні фігурні деталі.

Застосування

Серед основних областей використання композитного алюмінію виділяють:

  1. Авіаційну промисловість, де міцність та легкість матеріалу затребувана для створення різних деталей літаків, включаючи несучі конструкції та корпус повітряних суден.
  2. Автомобільна промисловість, де композити можуть становити основу кузова транспортного засобу за збереження основних параметрів міцності.
  3. Суднобудування. Тут композитний алюміній використовується для створення корпусів яхт, катамаранів, човнів. Також з нього створюються підводні керма, що спрямовують рух суден, щогли та інші елементи оснастки.
  4. У будівництві листи використовуються для обшивки фасадів при їх утепленні, поліпшенні зовнішнього вигляду будівель. Широко застосовується композит у сучасних інтер’єрах. Його використовують для зонування простору при створенні перегородок, або як елементи обробки.
  5. Композитний алюміній може застосовуватися виготовлення різних предметів, де потрібен нагрівання чи електропровідність матеріалу.

Композити знаходять широке застосування у побуті чи виготовлення предметів споживання.

You may also like

Leave a Comment