Home Home construction Рожеві натяжні стелі: варіанти гармонійної стилізації

Рожеві натяжні стелі: варіанти гармонійної стилізації

by buma888

При оформленні інтер’єру колір – це один із найсильніших засобів, який здатен впливати на сприйняття простору та настрій людей, які знаходяться у приміщенні, дарувати естетичне задоволення. Тому популярність натяжних стель у кольоровому виконанні дедалі зростає. Так, можна обрати натяжні стелі Briton бажаної барви з асортименту компанії. Гама плівкових полотен включає понад 200 відтінків, також пропонуються тканинні аналоги.

Один із варіантів – рожеві полотна. З першого погляду вони можуть видатися придатними не для всіх приміщень. Так, перші асоціації – це тендітний тон троянди чи гламурний малиновий, які найбільше підходять для дитячих кімнат чи романтичних будуарів. Однак рожевий набагато багатогранніший. Маджента, пурпур, ліловий, персиковий, кораловий, фуксія та багато інших – всі вони різняться за насиченістю, яскравістю, колірною температурою та іншими характеристиками. А значить, спроможні інтегруватися в інтер’єри численних стилів та складати разом з іншими забарвленнями привабливі композиції. Світлі ненав’язливі тони вписуються у такі напрями, як Класика, Бароко, Прованс, Шеббі шик, Еко стиль та ін. – в такому дусі можна оформити будь-які приміщення в оселі. А насичені забарвлення використовують для сучасно оформлених кімнат, у складі комбінованих, в тому числі й багаторівневих конструкцій – в такому разі вони слугують акцентом.

Без обмежень встановлення натяжних стель рожевого кольору здійснюють у нежитлових приміщеннях. Розважальні клуби, бари та ресторани, магазини – тут допустиме будь-яке оформлення, яке виразить тематику та атмосферу закладу.

З якими забарвленнями в інтер’єрі поєднуються рожеві натяжні стелі?

Результат проведеного ремонту залежить не лише від обраної натяжної конструкції, а й від правильно підібраної загальної тональності кімнати, поєднання стельового покриття з іншими відтінками. Найбільш вдало рожеві полотна комбінуються з такими кольорами:

  • Білий. Це класичне поєднання. Дизайн, побудований на цій взаємодії, виходить ніжним та «повітряним». Причому чим більша насиченість рожевого, тим більше проявиться це враження.
  • Кремовий. Делікатні рожеві та кремові тони оптимально підходять для оформлення дитячої кімнати для дівчинки.
  • Коричневий. Світло-рожева матова стеля й теплий шоколадний тон стін створять м’який та затишний інтер’єр.
  • Жовтий. Разом із рожевим він викликає максимум радісних емоцій, додає заряду енергії.
  • Зелений. Дуже природна комбінація, яка має гармонійний вигляд як у спокійному, так і в контрастному втіленні.
  • Сірий. Нейтральний колір «заспокоює» емоційність рожевого, надаючи йому благородства. Особливо ефектне таке поєднання при виборі блідого холодного тону рожевого та сатинових фактур.
  • Блакитний. Найбільш вдале рішення – вибір на користь холодного голубого та рожевого тону.
  • Фіолетовий. Він здатен посилювати «характер» рожевого. Середовище виходить креативним й з нотками грайливості, особливо, якщо була використана глянцева ПВХ-плівка.

Ці тони також можуть бути залучені поряд і в оформленні стелі. При цьому бажано, щоб один із відтінків полотна також був присутній в оформленні кімнати – стін, декоративного текстилю, меблювання.

You may also like

Leave a Comment