Home Home construction У яких ситуаціях можливе нарахування коштів на відновлення

У яких ситуаціях можливе нарахування коштів на відновлення

by buma888

У середині вересня поточного року у додатку «Дія» мешканцям України, які постраждали внаслідок військових дій, компанією «Віконт» було запропоновано послугу з відновлення потерпілого житла, зокрема заміна вікон, двері є відновлення.

Громадяни, які подали заяву на отримання допомоги через програму Дія, можу розраховувати на нарахування в таких випадках:

  • пошкодження, що виникли в результаті ведення військових дій;
  • здобувач отримає гроші на відновлення у тому випадку, якщо пошкодження житла оборотні, тобто підлягають ремонту;
  • грошова допомога від держави виділяється громадянам, які проживають на території України;
  • якщо ви не змогли самостійно усунути пошкодження, держава профінансує вас.

Розмір допомоги, що виділяється 200 000 грн. На ці гроші можна купити будівельні матеріали, необхідні для проведення відновлювальних робіт або сплатити за роботу будівельних бригад, які займатимуться ремонтом вашого житла.

Щоб отримати кошти, необхідно зайти у додаток, написати перелік пошкодженого майна та заповнити анкету. Відкрити рахунок у банку для перерахування допомоги на відновлення.

Після закінчення часу вам зателефонують та призначать день огляду, після чого комісія ухвалить рішення про виплату допомоги.

Куди можна звертатися за допомогою за програмою відновлення

На території України діє низка компаній та фірм різних розмірів, що займаються постачанням вікон та дверей населенню. Жителям, які потребують відновлення пошкодженого житла, слід звертатися до перевірених організацій, щоб придбати якісний товар.

У Кривому Розі такою фірмою є «Віконт», який надає послуги цієї категорії населення. У каталозі компанії представлений широкий асортимент продукції від відомих виробників за доступною вартістю.

Основними перевагами цієї організації є:

  • широкий асортимент металопластикових вікон та дверей від популярних брендів;
  • окрім металопластикової продукції, вам запропонують міжкімнатні двері, які прикрасять будь-який інтер’єр;
  • ви зможете купити продукцію на індивідуальне замовлення, так як у цій компанії цінують клієнтів і завжди йдуть їм назустріч.

Якщо ви можете замовити продукцію в компанії «Віконт», не пропускайте її. Демократичні ціни допоможуть заощадити сімейний бюджет, а якісна продукція буде досить довгою.

You may also like

Leave a Comment