Інстаграм — популярна соцмережа, за допомогою якої здійснюють арбітраж у різних вертикалях. Вона має велику аудиторію, яка представлена користувачами з різними інтересами та рівнями платоспроможності.
Працюючи з Інстаграмом, арбітражники зустрічаються з певними проблемами. Яким чином їх можна вирішувати, як грамотно лити трафік через Instagram?
Більше про те як лити в плюс на будь-які джерела трафіку можна знайти в блозі у AffCommunity.
Переваги аудиторії Instagram
Деякі особливості Інстаграма здатні ускладнювати роботу арбітражників. Наприклад, у ньому можна вставляти партнерські посилання не куди завгодно, а лише туди, де ви описуєте профіль. Через це робота арбітражників ускладнюється, їм доводиться оформляти сторінку таким чином, щоб увага користувачів була зосереджена на цьому описі.
Люди, які активно використовують Instagram, постійно бачать рекламу, яка з’являється всюди. Реклама ця відповідає їхнім інтересам, тому банерна сліпота у користувачів не розвивається. Це дає змогу, вклавши мінімум коштів, домогтися високої конверсії.
Жінок у цій соцмережі на 20% більше, ніж чоловіків. Аудиторія її молода — близько третини повнолітніх користувачів перебувають у віці до 34-х років і готові здійснювати платежі.
Арбітраж через Instagram має такі переваги:
- точний таргетинг дає можливість отримання трафіку, який не поступається своєю якістю тому, що надходить із пошукових систем;
- відмінно продумана система хештегів;
- можна займатися арбітражем за мінімальних бюджетів;
- можна просувати оффери, використовуючи послуги блогерів, розкручувати власні акаунти для цього немає необхідності.
Які проблеми можуть виникати під час роботи через Instagram?
При роботі через цю соцмережу певними проблемами супроводжується залив навіть білого трафіку, а тим більше — сірого. Модератори відбирають оголошення дуже суворо, тому арбітражники мають бути дуже уважними. Помилок, навіть невеликих, їм допускати не можна.
Використання цієї мережі для арбітражу має такі недоліки:
- сторінки та РК часто потрапляють у блок або під заборону рекламної діяльності, причому причини блокування не пояснюють;
- техпідтримка працює погано, адміністрація не надає необхідної допомоги;
- рекламні оголошення модеруються жорстко, багато з них відхиляються.
Однак усі ці недоліки компенсуються високоякісною користувацькою аудиторією і значними обсягами трафіку, який Інстаграм надає в більшості гео.
Чим відрізняється Instagram від інших джерел трафіку?
- Пошуковики (Яндекс, Google). В Instagram здійснити запуск реклами легше, ніж у Гуглі або Яндексі, а трафік, що залучається, відрізняється більш високою якістю.
- Нативна реклама. Трафік при її використанні органічний, часто якісний, проте платять за нього менше, ніж за трафік з інших видів реклами (таргетованої, контекстної). Запуск вимагає більш значних зусиль, користувацька залученість висока. Нерідко використовується як обманний спосіб, що дає змогу залучити трафік із невеликою вартістю.
- Тизерна реклама. У цьому разі вартість реклами невелика, інтерфейс простий, легко налаштовується. Трафік низькоякісний, що забезпечує недостатньо високий прибуток.
- Пуші. Невисокий поріг входу, вартість приблизно така ж, як у клікандера, попандера, тизерної реклами. Легко отримати трафік, не витрачаючи зайвих коштів на вивчення. Трафік низькоякісний.
Обсяги і кількість трафіку на інших онлайн-майданчиках гірші, ніж в Instagram, а перспективи зростання менші. Тому багато веб-майстрів вважають за краще працювати через Instagram і Фейсбук.