Home The property Одноразові та багаторазові електронні сигарети: порівняння варіантів

Одноразові та багаторазові електронні сигарети: порівняння варіантів

by buma888

Для тих, хто вирішив перейти на електронні сигарети, виникає питання: вибрати одноразові або багаторазові POD системи. Принцип випаровування у них ідентичний, а різниця полягає у влаштуванні сигарети та її вартості.

Що таке POD системи?

Одноразові електронні сигарети є пристроєм, який розрахований на певну кількість затяжок. Це вказується і на упаковці самої сигарети, за якою її вибирають. Приблизна кількість затяжок говорить про те, через скільки закінчиться рідина у пристрої або воно розрядиться. Після цього цигарку можна викинути. Є, звичайно, відчайдушні вейпери, які намагаються розкрити їх, щоб зарядити або заправити, але одноразова електронна сигарета на це не розрахована, тому такий захід вдається лише одиницям.

Багаторазові електронні сигарети відрізняються тим, що їх можна заправляти та заряджати. Для її заправки найчастіше використовують Рідини Chaser Lab, котрі стали лідерами продажів серед вейперів. Можна також вибирати будь-яку іншу рідину, яка сподобається. Заряджати їх теж можна, для цього в цигарці є спеціальний роз’єм, а в комплекті завжди ідеї кабель для зарядки. Існують багаторазки з порожнім чи повним картриджем. У першому випадку картридж необхідно заповнювати рідиною самостійно, а в другому – картриджі продають вже із заправленою рідиною і коли вона закінчується, необхідно повністю замінити картридж на новий.

Коли вибирають одноразові та коли багаторазові?

Якщо курець використовує електронні сигарети досить рідко, як запасний альтернативний варіант, тоді йому достатньо придбати одноразовий пристрій. Але якщо вейпер користується PoD системою постійно і на регулярній основі, то вигідніше придбати багаторазові пристрої.

Багаторазово важливо стежити і вчасно доглядати. Про заряд акумулятора підкаже або LED екран, або світловий індикатор. Про те, що картридж час замінити скаже гіркий присмак пари або його слабку кількість. Якщо сигарета погано або важко тягнеться, пара мало і має нехарактерний гіркий присмак, необхідно замінити картридж.

Рідину можна вибирати будь-яку, яка найбільше подобається. В одноразових пристроях немає можливості щодня заправляти новий смак, а в багаторазових пристроях можна міняти рідину за настроєм у будь-який момент. Якщо раптом сталася поломка сигарети, то багаторазові пристрої мають більше шансів на її ремонт.

You may also like

Leave a Comment