Home Furniture Як правильно доглядати ортопедичний матрац

Як правильно доглядати ортопедичний матрац

by marusia

Незважаючи на те, що професійне чищення матраців є непростим і вимагає великих зусиль, базові правила догляду за ними допоможуть вам якомога довше підтримувати їхній вигляд та стан на належному рівні.

Коли ви купуєте ортопедичний матрац на ліжко 160 на 200, у перші місяці його користування якість виробу залежить, перш за все, від виробника – від того, наскільки він постарався та які застосував технології. Але далі збереження виробу багато в чому визначається тим, як до нього ставляться. Тому дуже важливо правильно експлуатувати матрац і добре його доглядати. Якщо не дбати про чистоту виробу, це загрожує тим, що в ньому можуть оселитися неприємні мешканці. Це різноманітні грибки, пилові бактерії та інші мікроорганізми.

Щоб такого не сталося, варто ознайомитися з актуальними рекомендаціями, які стосуються того, як правильно доглядати ортопедичний матрац. Вони є універсальними для виробів будь-якої торгової марки, тому матраци від компанії Магдек – не виняток.

Правило 1: купуємо наматрацник

Придбання наматрацника дає можливість багаторазово збільшити термін служби самого матраца, оскільки він захищає виріб від бруду, пилу та передчасного зносу. Хороший наматрацник може навіть певною мірою відкоригувати жорсткість матраца. До того ж він легко знімається та підлягає пранню. Раз на кілька тижнів ви можете прокрутити його в машині, вибравши делікатний режим. Мабуть, хороший наматрацник – це найкраща інвестиція у збереження презентабельного вигляду вашого матраца протягом тривалого часу. Підібрати такий товар в асортименті ви можете на сайті magdek.com.ua. Тут представлені наматрацники як економ-сегменту, так і покращеної версії.

Правило 2: «ні» згинання та скручування

Ці дії можна проводити тільки у винятковому випадку під час транспортування матраца. І то тільки з безпружинними моделями. Зберігати виріб скрученим або зігнутим протягом тривалого часу категорично не рекомендується.

Якщо пружинний ортопедичний матрац хоча б раз згинали або скручували, його анатомічний ефект буде порушено. У результаті ця річ не тільки втратить власні властивості, а й може стати шкідливою внаслідок порушення початкової конструкції.

Правило 3: регулярно перевертаємо матрац

Матрас на незалежному пружинному блоці радять перевертати раз на 1-3 місяці. Крім цього, є кілька простих порад, як зробити так, щоб він вам служив довгі роки. Вони такі:

  • Не спіть постійно на одному спальному місці, тому що від цього матрац може деформуватися.
  • Не варто дозволяти дітям стрибати на матраці – пружини можуть пошкодитися або навіть луснути.
  • Дивіться при покупці, яка максимальна вага здатна витримати матрац. Не беріть виріб, який є недостатньо міцним для вас.
  • Кладіть матрац на тверду основу – це убезпечує від деформації пружинний блок. До речі, на нашому сайті ви можете знайти чудові каркаси для ортопедичних матраців. Вони сприяють нормальному положенню матраца, його провітрюванню та виходу зайвої вологи, щоб вона не накопичувалася.
  • Не варто чистити чохол агресивними хімічними засобами.

Є також актуальні поради для догляду за наматрасником:

  • Стирайте річ лише в делікатному режимі, попередньо краще замочити.
  • Раз на кілька днів робіть чистку пилососом, що вбереже від скупчення зайвого пилу на поверхні.
  • Плями виводьте за допомогою мильного розчину або спеціального засобу, призначеного для м’яких меблів.

Як матрац, так і чохол, що знімається, до нього після чищення варто сушити на відкритому повітрі. Не використовуйте для цього жодних нагрівальних приладів.

Щодо додаткових побажань, то вони такі:

  • Регулярно провітрюйте приміщення, де знаходиться матрац. Це забезпечить належний мікроклімат.
  • Перевертати матрац потрібно в усіх напрямках, щоб не було нерівностей та вм’ятин.

Як бачите, правила догляду за ортопедичним матрацом та наматрацником є досить простими. Дотримуючись їх, ви збільшуєте термін служби обох виробів. До речі, придбати хороший матрац, наматрацник та каркас для ортопедичного ліжка ви можете на сайті magdek.com.ua інтернет-магазину Магдек не виходячи з дому. У каталогах представлений великий вибір товару за вигідними цінами від виробника.

You may also like

Leave a Comment