Home Furniture Які існують форми диванів та поради щодо вибору

Які існують форми диванів та поради щодо вибору

by marusia

Щоб створити затишок та комфорт у вашому будинку, необхідно розумно підібрати предмети інтер’єру, а диван відіграє важливу роль у процесі його створення.

Зараз на ринку існує величезний вибір різних видів диванів з різноманітним дизайном та функціоналом, кожен з яких має свої переваги та недоліки. При виборі дивана важливо оцінити реальні габарити кімнати, де він буде розміщений, і забезпечити відповідність інтер’єрного стилю та гармонії в цьому приміщенні. Крім того, слід звернути увагу на функціональні можливості дивана, наприклад, на частоту його використання як спального місця, розмір внутрішніх ящиків для зберігання речей та можливість очищення його від шерсті домашніх улюбленців. Якщо виникають будь-які питання щодо вибору дивана, консультанти інтернет-магазину Kram-UA з радістю допоможуть вам зробити правильний вибір. Вся необхідна інформація доступна за посиланням https://kram-ua.com.ua/myagki-mebli/dyvany/.

Форми диванів

Дивани можна розділити за їхньою формою на прямі, кутові та “П”-образні. Прямі дивани мають прямокутну форму, кутові розташовуються у кутку приміщення, а “П”-образні мають форму букви “П”. Крім того, у кожній з цих категорій існує безліч різних варіацій моделей.

Прямі дивани

Прямі дивани можуть мати різноманітну конструкцію та варіюватись за розмірами, від невеликих до значних. Основною особливістю прямих диванів є глибокі та м’які сидіння, що роблять їх комфортними для відпочинку. Також, якщо прямий диван оснащений розкладним механізмом, його можна використовувати як місце для сну. У складеному вигляді прямий диван ідеально підходить для малогабаритних приміщень, де потрібно максимально ефективно використовувати простір. До прямих диванів належать також дивани-трансформери, які можна з легкістю перетворити зі звичайного дивана у ліжко, викочувальні дивани, що забезпечують мобільність тахт і софи, що виглядають більш елегантно та стильно.

Кутові дивани

Кутові дивани – це ідеальний варіант для великих та середніх кімнат, а також можуть бути використані в маленьких приміщеннях без інших меблів. Такі дивани дозволяють оптимально використовувати кути приміщення, створюючи додатковий простір для комфортного відпочинку. Кутові дивани можуть бути статичні або оснащені розкладним механізмом. Вони також можуть бути оснащені вбудованими коробами для зберігання білизни, подушок, іграшок, кухонного посуду та інших речей. До кутових диванів відносяться також моделі з кутовими підлокітниками та додатковими функціями, наприклад, з підсвічуванням, динаміками або вбудованим масажем. Такі дивани можна встановити як у вітальні, так і в дитячій кімнаті або на кухні, залежно від конструкції та розміру.

П-образні дивани

П-образні дивани зазвичай мають найбільший розмір серед усіх типів диванів. Вони ідеально підходять для великих кімнат з великою вільною площею, тому що їх найкращим розміщенням буде в центрі кімнати під однією зі стін. Ці дивани часто мають можливість трансформуватись і створювати велике комфортне спальне місце, тому їх часто купують для великих спалень. Також завдяки своєму великому розміру всередині їх коробів можна розмістити багато різних речей, наприклад, подушки, ковдри та постільну білизну.

You may also like

Leave a Comment